• tusinukai_nauja_kryptis
  • Lietus Lietuvoj - akcija skėčiams
  • naujas gaminys vairuotojui

Pavyzdžiai

Lazerinis graviravimas  – dekoravimo technika kuomet lazerio spindulys išgraviruoja viršutinį objekto sluoksnį, taip išgaudamas  norimą tekstą, logotipą ar piešinį. Metaliniai gaminiai yra labiausiai tinkami šiam dekoravimo metodui, bet tokie patys puikūs rezultatai pasiekiami naudojant plastiką, medį, bambuką. Kompiuterio valdomas procesas garantuoja itin tikslų logotipo perkėlimą ant gaminio. Nėra galimas spalvų pasirinkimas, nes galutinis rezultatas priklauso nuo medžiagos savybių.
UV spauda – tai tokia technologija, kuria išgaunamas itin tikslus ir ryškus vaizdas, spauda būna atspari trynimui ir braižymui, darbai atliekami greitai, o po jų nereikia jokio specialaus dažų džiovinimo ir laiko laukti, kol paruoštą gaminį bus galima naudoti.
Doming – polimerinių (iškilių) lipdukų gamyba.
Iškilus lipdukas sudaro 3D efektą, paryškina logotipą ar kitą informaciją. Lipdukas lengvai klijuojamas beveik ant bet kokio paviršiaus. Atsparus drėgmei ir šalčiui, nesibraižo.
Tampografija – dekoravimo technologija, paremta dažų perkėlimu nuo klišės ant gaminio paviršiaus silikoninės kempinės pagalba. Galimas iki 4sp. spalvų pasirinkimas, kiekvienai spalvai pagaminama atskira spaudos forma. Toks spaudos būdas yra patogus kai reikia perkelti mažas detales  ar esant nelygiems paviršiams.Tai ypač populiari dekoravimo technologija ant jau pagamintų gaminių.